zakupyTOprzyjemność

Zainstaluj aplikację MOBILNĄ

Kupuj jeszcze wygodniej!

Sieć delikatesów Ribena uruchomiła pierwszą, darmową aplikację mobilną w regionie, dzięki której klienci zapoznają się z aktualnymi promocjami, odnajdą najbliższy sklep oraz zrealizują kupony rabatowe, które będą mogli wykorzystać podczas zakupów.

Każdego dnia robiąc zakupy w różnych sklepach spożywczych i chemicznych wydajemy sporo pieniędzy. Nie zawsze mamy pod ręką gazetkę z aktualnymi promocjami i nie mamy pewności, czy to, co trafia do naszego koszyka jest w atrakcyjnej cenie, dlatego często tracimy okazję na tańsze zakupy.


Jasne korzyści

Dzięki zainstalowanej na Twoim telefonie aplikacji delikatesy Ribena już nigdy nie ominą Cię żadne promocje! Narzędzie umożliwi Ci śledzenie aktualnych promocji oraz ofert specjalnych, pomoże też w znalezieniu najbliższego sklepu. Niewątpliwym hitem aplikacji są kupony rabatowe pozwalające nabyć wybrane towary w niesamowicie niskich cenach. Kupony są bardzo proste w obsłudze – wystarczy aktywować je przy kasie.

Korzyści w zasięgu ręki

Gazetka promocyjna

Wszystkie promocje w zasięgu Twojej ręki. W aplikacji znajdziesz: aktualną gazetkę promocyjną, promocje tygodnia oraz cenowe okazje na weekend. 

Nigdy więcej nie przegapisz promocji. 

Kupony promocyjne

Promocje z gazetki to za mało? Dla wymagających łowców okazji przygotowaliśmy wyjątkowe kupony rabatowe. 

Co tydzień taniej kupisz inne produkty. Wystarczy przy kasie aktywować kupon. 

Lokalizacja najbliższego sklepu

Spędzasz wakacje na Kaszubach i szukasz najbliższych delikatesów Ribena? Zajrzyj do aplikacji. Przygotowaliśmy dla Ciebie listę sklepów oraz wygodną nawigację.https://www.traditionrolex.com/48

Najczęściej zadawane pytanie

Aplikacja dostępna jest w sklepie Google Play oraz App Store. Wystarczy w wyszukiwarce wpisać „Ribena Delikatesy”. Można też skorzystać z linku: Google PLAY lub App Store.

Na chwile obecną aplikacja jest dostępna na systemy Android oraz iOS.

Tak. Aby aplikacja mogła na bieżąco informować nas o aktualnych promocjach oraz aby można było korzystać z kuponów rabatowych wymagany jest dostęp do internetu.
Aplika zużywa bardzo niewielką ilość transferu, dzięki czemu niemal nie generuje dodatkowych kosztów.

Kupony pozwalają na zakup wybranych produktów w niższych cenach.

Aby dokonać zakupu wybranego produkty w niższej cenie, należy; przy kasie uruchomić aplikację Ribena, wybrać interesujący nas kupon a następnie nacisnąć guzik aktywuj.
Pojawi się ekran informujący o rozpoczęciu odliczania. W ciągu 30 sekund od aktywacji należy kupon pokazać ekspedientce, która udzieli rabatu na dany produkt.

Nie. Każdy kupon można na jednym urządzeniu aktywować tylko raz. Po aktywacji znika on z telefonu.

Tak. Kupony można aktywować w dowolnym terminie ich obowiązywania.

Kupony ważne są przez tydzień od ich publikacji w aplikacji. Nowe kupony publikowane są raz w tygodniu.

Aplikacji pozwala przeglądać aktualne gazetki promocyjne sieci Ribena oraz promocje weekendowe. Ponad to na telefon z zainstalowaną aplikację wysyłane są powiadomienie informujące o aktualnych promocjach. Dzięki aktywowanym kupną można również wygrać atrakcyjne nagrody.
Szczegóły dostępne są na naszym fanpage facebook.com/delikatesyRibena

Aplikacja umożliwia również odnalezienie najbliższego sklepu sieci Ribena na podstawie aktualnej pozycji GPS.